Author: admin

I am a web developer who is working as a freelancer. I am living in Saigon, a crowded city of Vietnam. I am promoting for http://sneeit.com

1 266 267 268 269 270 394 2680 / 3936 POSTS
Detaj interesant nga takimi Rugova-Millosheviç: Kryetari e fshiu para ‘kasapit’ emrin Metohi nga Kosova

Detaj interesant nga takimi Rugova-Millosheviç: Kryetari e fshiu para ‘kasapit’ emrin Metohi nga Kosova

Adnan Merovic ish-bashkëpunëtori më i afërt i ish-presidentit Ibrahim Rugova, ka dhënë detaje interesante rreth takimit të presidentit të ndjerë m [...]
Në Novobërdë mbi 10 martesa në mes vajzave shqiptare dhe burrave serbë

Në Novobërdë mbi 10 martesa në mes vajzave shqiptare dhe burrave serbë

Nuk janë të pakta rastet kur shqiptarët zgjedhin të marrin për grua një serbe apo edhe anasjelltas. Edhe pse në Kosovë ka vende me shumicë serbe, m [...]
Pas lehtësimit të masave, Arta largohet nga Kosova

Pas lehtësimit të masave, Arta largohet nga Kosova

Aktorja dhe modelja Arta Elezaj ka shfrytëzuar lehtësimin e masave kundër koronavirusit për t’u larguar nga Kosova. Për këtë ajo ka zgjedhur një de [...]
Shumë shpejt TV do e njoh zërin e pronarit

Shumë shpejt TV do e njoh zërin e pronarit

“Google” ka njoftuar se shtesa “Voice Match” apo Njohësi i zërit do t’u shtohet shumë pajisjeve në të ardhmen, por tash duket se edhe televizorët “sma [...]
Rritja e numrit të rasteve, Prishtina mund të futet sërish në karantinë

Rritja e numrit të rasteve, Prishtina mund të futet sërish në karantinë

Nga një qershori deri të hënën më 15 qershor në Prishtinë 132 persona kanë rezultuar pozitiv me Coronavirus. Përderisa nga 20 marsi e deri më 31 maj i [...]
Grenelli një përgjigje epike diplomatit gjerman: Pse BE nuk ua heq vizat kosovareve?

Grenelli një përgjigje epike diplomatit gjerman: Pse BE nuk ua heq vizat kosovareve?

Pas konfirmimit të Richard Grenell, i dërguari i posaçëm nga SHBA se dialogu mes Kosovës dhe Serbisë do të filloj me 27 qershor, ka pasur reagime të s [...]
Armend Zemaj: Për shkak të protestës së Vetëvendosjes, nesër, pasnesër dhe ditëve në vijim do të rriten rastet me koronavirus

Armend Zemaj: Për shkak të protestës së Vetëvendosjes, nesër, pasnesër dhe ditëve në vijim do të rriten rastet me koronavirus

Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, është shprehur kundër rikthimit të masave kufizuese.Ai ka theksuar se virusi u përhap edhe nga protesta e V [...]
Daçiq: Serbia do ndaloj fushatën, ndërsa Prishtina aplikimin për anëtarësim në organizata

Daçiq: Serbia do ndaloj fushatën, ndërsa Prishtina aplikimin për anëtarësim në organizata

Shefi i diplomacisë serbe Daçiq ka deklaruar sot me rastin e publikimit të dërguarit special të Shtëpisë së Bardhë Grenell se ka marr premtimin se për [...]
Rifillimi i dialogut, reagon VV: Qeveria Koti e Hashim Thaçit tashmë është në të njëjtën linjë me përpjekjen e Serbisë

Rifillimi i dialogut, reagon VV: Qeveria Koti e Hashim Thaçit tashmë është në të njëjtën linjë me përpjekjen e Serbisë

I Dërguari i Posaçem i Presidentit Trump, Ambasadori Richard Grenell, përmes një postimi të bërë në Twitter ka konfirmuar se më 27 Qershor nis dialogu [...]
Ahmeti: Para se të vendosni se cili ministër ka faj, ju kisha lut të mendoni mirë për veten dhe familjet e juaja

Ahmeti: Para se të vendosni se cili ministër ka faj, ju kisha lut të mendoni mirë për veten dhe familjet e juaja

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka reaguar përmes një postimit të bërë në Facebook pas konfirmimit të IKSHPK-së për 129 raste të reja me COVID-1 [...]
1 266 267 268 269 270 394 2680 / 3936 POSTS