Author: admin

I am a web developer who is working as a freelancer. I am living in Saigon, a crowded city of Vietnam. I am promoting for http://sneeit.com

1 249 250 251 252 253 278 2510 / 2774 POSTS
Albin Kurti “mollë sherri” për politikën e PAN

Albin Kurti “mollë sherri” për politikën e PAN

Maxharraj:Kurti mollë sherri ne politikën e PAN mafisë Profesori Binak Maxharraj, në një prononcim për “Bota sot”, ka treguar se me çfarë është balla [...]
BE, t’i liberalizojë vizat për qytetarët e Kosovës, jo për shkak të meritave të politikanëve

BE, t’i liberalizojë vizat për qytetarët e Kosovës, jo për shkak të meritave të politikanëve

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, e shfrytëzoi Ditën e Evropës për të dërguar drejt BE-së dy kërkesa. Njërën për liberalizim vizash e tjetrën për st [...]
Nis edhe një përplasje mes Vjosa Osmanit dhe Driton Selmanajt

Nis edhe një përplasje mes Vjosa Osmanit dhe Driton Selmanajt

Nis edhe një përplasje mes Vjosa Osmanit dhe Driton Selmanajt E MARTE12 MAJ Nis edhe një përplasje mes Vjosa Osmanit dhe Driton SelmanajtShare B [...]
Gjuriq: Zgjidhja për Kosovën mund të kërkohet vetëm me respektimin e ligjit ndërkombëtar

Gjuriq: Zgjidhja për Kosovën mund të kërkohet vetëm me respektimin e ligjit ndërkombëtar

Drejtori i të ashtuquajturës Zyre serbe për Kosovën, Marko Gjuriq, deklaroi sot se qëndrimi i Serbisë është që një zgjidhje për çështjen e Kosovës [...]
Thaçi takon shefin e EULEX-it, flasin rreth masave për tejkalimin e pandemisë

Thaçi takon shefin e EULEX-it, flasin rreth masave për tejkalimin e pandemisë

Presidenti Hashim Thaçi, sot ka takuar shefin e EULEX-it, Lars-Gunnar Wigemark, me të cilin ka biseduar për zhvillimet në Kosovë në rrethanat e pandem [...]
Selmanaj, Osmanit: Respekto ligjet, mos i bëj adresime të pabaza komisionit

Selmanaj, Osmanit: Respekto ligjet, mos i bëj adresime të pabaza komisionit

Kryetari i Komisionit për Legjislacion, Driton Selmanaj pas mbledhjes së këtij komisioni ka thënë se ata nuk trajtojnë çështje që kanë përfunduar në g [...]
Një ekip i Gjilanit po i bënë vlerësimet për dëmet e pandemisë në ekonomi

Një ekip i Gjilanit po i bënë vlerësimet për dëmet e pandemisë në ekonomi

Një ekip i Gjilanit që përfshinë edhe institucionet regjionale është duke i bërë vlerësimet për dëmet që ka shkaktuar pandemia Covid-19. Ekipi i pr [...]
Vajza e Astrit Deharit mbush tri vite, pranon torte nga kryeministri Kurti

Vajza e Astrit Deharit mbush tri vite, pranon torte nga kryeministri Kurti

Vajza e Astrit Deharit sot e ka festuar ditëlindjen e tretë. Ajo, siç nuk ndodh zakonshëm, e ka pranuar tortën e ditëlindjes nga kryeministri në dety [...]
Kina vjedh të dhënat amerikane për vaksinën anti-COVID 19?

Kina vjedh të dhënat amerikane për vaksinën anti-COVID 19?

Kina ka mohuar akuzat e palës amerikane se janë duke u përpjekur të vjedhin informacione rreth studimeve të vaksinave që po kryhen kundër koronavirusi [...]
Mjekët gjermanë: Ky nuk është virus i frikshëm, shumë pacientë vdesin nga tromboza

Mjekët gjermanë: Ky nuk është virus i frikshëm, shumë pacientë vdesin nga tromboza

Në luftën kundër koronavirusit, mjekët vazhdojnë të përballen me simptoma të reja të sëmundjes virale. Sipas Bild, rreth 190 pacientë Covid-19 të v [...]
1 249 250 251 252 253 278 2510 / 2774 POSTS