Author: admin

I am a web developer who is working as a freelancer. I am living in Saigon, a crowded city of Vietnam. I am promoting for http://sneeit.com

1 2 3 4 922 20 / 9217 POSTS
Prekëse: Berberi papritmas rruan flokët për t’u dukur si kolegu me kancer

Prekëse: Berberi papritmas rruan flokët për t’u dukur si kolegu me kancer

Një berber në Spanjë ka prekur zemrat e shumë njerëzve me gjestin e tij. Përderisa po ia shkurtonte flokët kolegut të tij që është duke u trajtuar me [...]
Ministri Rakiq thotë se po ushtohet dhu në ndaj serbëve në Kosovë

Ministri Rakiq thotë se po ushtohet dhu në ndaj serbëve në Kosovë

Ministri për Komunitete dhe Kthim në Qeverinë e Kosovë, Goran Rakiq ka thënë se është duke u ushtruar dh unë ndaj komuniteti serb në Kosovë. Rakiq [...]
Rron Gjinovci-Shefqet Krasniqit: Hajde në shekullin 21 hoxhë se na u knaqëm

Rron Gjinovci-Shefqet Krasniqit: Hajde në shekullin 21 hoxhë se na u knaqëm

Aktivisti Rron Gjinovci ka komentuar deklaratën e hoxhës Shefqet Krasniqi, i cili mbrëmë ka pohuar se gratë e kanë vendin në kuzhinë, ndërsa burrat në [...]
Besnik Tahiri: Kjo qeveri e ka zhurmën si tupan e punët s’i ka kërkah

Besnik Tahiri: Kjo qeveri e ka zhurmën si tupan e punët s’i ka kërkah

Sekretari i Përgjithshëm i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Besnik Tahiri ka konsideruar se qeveria “Kurti” është duke bërë “zhurmë si tupan, e punë [...]
Pas fjalëve të Shefqet Krasniqit, Aida Derguti publikon foto me ar më: Qe qitu n’maxhe pak

Pas fjalëve të Shefqet Krasniqit, Aida Derguti publikon foto me ar më: Qe qitu n’maxhe pak

Ish-nënkryetarja e Kuvendit të Kosovës, Aida Dërguti i është përgjigjur me një fotografi dhe një përshkrim me pak fjalë hoxhës Shefqet Krasniqi, i cil [...]
“Libération”-i francez: Vjosa Osmani, imazhi i Kosovës duhet të jetë ai i rinisë së saj!

“Libération”-i francez: Vjosa Osmani, imazhi i Kosovës duhet të jetë ai i rinisë së saj!

E përditshmja e njohur franceze, “Liberation” ka zhvilluar një intervistë me presidenten e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani. “Shteti më i ri i E [...]
Keqpërdorimet e EULEX-it, OVL thirrje parlamentit: Mos e injoroni kërkesën e Malcolm Simmons për raportim

Keqpërdorimet e EULEX-it, OVL thirrje parlamentit: Mos e injoroni kërkesën e Malcolm Simmons për raportim

Organizata e Veteranëve të Luftës ka kërkuar që ish-gjyqtari i EULEX-it, Malcolm Simmons të thirret sa më shpejtë për të dëshmuar për parregullsitë dh [...]
Presidenti malazez do që ta bëjë një qeveri të re me Dritan Abazoviqin

Presidenti malazez do që ta bëjë një qeveri të re me Dritan Abazoviqin

Presidenti i Malit të Zi, i cili akuzoi qeverinë aktuale për paqëndrueshmëri, beson se një koalicion i ri i gjerë mund të formohet shumë shpejt. Në [...]
Kështu raportuan mediat botërore për kërkesën e Rusisë për heqjen e flamurit të Kosovës në OKB

Kështu raportuan mediat botërore për kërkesën e Rusisë për heqjen e flamurit të Kosovës në OKB

“Incidenti” i djeshëm në seancën virtuale të Këshillit të Sigurimit të OKB-së ku Rusia kërkoi që ministrja Donika Gërvalla ta heqë flamurin e Kosovës [...]
S’ka kuorum, dështon konstituimi i Komisionit për Mbikëqyrjen e AKI-së

S’ka kuorum, dështon konstituimi i Komisionit për Mbikëqyrjen e AKI-së

Në mungesë të kuorumit ka dështuar të mbahet mbledhja e parë konstitutive e Komisionit për Mbikëqyrjen e AKI-së. Kryetarja e Komisionit për Mbikëqy [...]
1 2 3 4 922 20 / 9217 POSTS