Author: admin

I am a web developer who is working as a freelancer. I am living in Saigon, a crowded city of Vietnam. I am promoting for http://sneeit.com

1 174 175 176 177 178 268 1760 / 2675 POSTS
Shkëmb Manaj injoron Vjosa Osmanin: S’mund ta pengojë Qeverinë e re!

Shkëmb Manaj injoron Vjosa Osmanin: S’mund ta pengojë Qeverinë e re!

Deputeti i PDK-së, Shkëmb Manaj se tashmë i kanë numrat e nevojshëm për të votuar krijimin e Qeverisë se rë të Kosovës, me kryeministër Avdulla Hotin. [...]
VIDEO –  Futbollisti i Shqipërisë bokson kundërshtarin në parking!

VIDEO –  Futbollisti i Shqipërisë bokson kundërshtarin në parking!

Sulmuesi i Kombëtares së Shqipërisë, Eros Grezda rrezikon të mbetet për një kohë të gjatë larg futbollit, pasi pritet një dënim ndaj tij për shkak të [...]
Caktohet dita dhe ora e mbledhjes së Kryesisë së Kuvendit

Caktohet dita dhe ora e mbledhjes së Kryesisë së Kuvendit

Kryesia e Kuvendit të Kosovës do të mblidhet nesër për të caktuar ditën se kur do të mbahet seanca e radhës për votimin e Qeverisë së re. Kryesia k [...]
Kosova i bllokoi kamionët në doganë, Edi Rama: E çuditshme!

Kosova i bllokoi kamionët në doganë, Edi Rama: E çuditshme!

Ditën e sotme Kosova hapi 6 pika kufitare, duke përfshirë edhe ato me Shqipërinë. Menjëherë u vërejt një shqetësim nga kamionët që do të hynin në K [...]
Tragjike në Tirane, vajza e vogël përdhunohej prej  3-vitesh nga 65-vjeçari

Tragjike në Tirane, vajza e vogël përdhunohej prej  3-vitesh nga 65-vjeçari

Një ngjarje e rëndë prej ditësh ka tronditur Tiranën dhe mbarë popullin shqipfolës. Abaz Doga, 65 vjeç është vënë në pranga nga policia pasi ka abuzu [...]
FOTO – Pas konference, Thaçi takim direkt me Behgjet Pacollin

FOTO – Pas konference, Thaçi takim direkt me Behgjet Pacollin

Menjëherë pas konferencës për shtyp, presidenti Hashim Thaçi është larguar tek një nga hotelet në Prishtinë, aty ku po mban një takim ballpërballë me [...]
Thaçi: Qeveria e re dhe kryeministri të marrin përgjegjësitë, Kosova është e dëmtuar!

Thaçi: Qeveria e re dhe kryeministri të marrin përgjegjësitë, Kosova është e dëmtuar!

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi foli në një dalje publike për media, ku theksoi se nuk duhet të vonohen më situatat politike, por të krijohet sa m [...]
Gashi: E kemi të garantuar formimin e qeverisë, nesër vendoset për emrat e ministrave

Gashi: E kemi të garantuar formimin e qeverisë, nesër vendoset për emrat e ministrave

Shefi i Grupit Parlamentar të LDK-së, Arben Gashi në një konferencë për media ka thënë se pas marrjes së aktgjykimit të Gjykatës Kushtetues, të mërkur [...]
Skandaloze: Kushtetuesja heq paragrafin 4 të nenit 95 të Kushtetutës në versionin final të aktgjykimit për dekretin

Skandaloze: Kushtetuesja heq paragrafin 4 të nenit 95 të Kushtetutës në versionin final të aktgjykimit për dekretin

Në vendosjen e aktgjykimit të plotë të Gjykatës Kushtetuese të publikuar sot, në pikën 3 është hequr paragrafi 4 i nenit 95 të Kushtetutës. Ky ësht [...]
LDK-ja shtyn për të mërkuren votimin e Qeverisë Hoti, nuk dihen arsyjet

LDK-ja shtyn për të mërkuren votimin e Qeverisë Hoti, nuk dihen arsyjet

Gjykata Kushtetuese e ka bërë publik të plotë aktgjykimin për dekretin e presidentit Hashim Thaçi për emrin e mandatarit. Pas kësaj hapet rruga për [...]
1 174 175 176 177 178 268 1760 / 2675 POSTS