Author: admin

I am a web developer who is working as a freelancer. I am living in Saigon, a crowded city of Vietnam. I am promoting for http://sneeit.com

1 158 159 160 161 162 268 1600 / 2675 POSTS
Jusuf Buxhovi e quan të papërgjegjshëm Thaçin: E vuri në diskutim çështjen e sovranitetit të Kosovës

Jusuf Buxhovi e quan të papërgjegjshëm Thaçin: E vuri në diskutim çështjen e sovranitetit të Kosovës

Historiani Jusuf Buxhovi ka akuzuar presidentin Hashim Thaçi për papërgjegshmëri dhe tha se është ai që e ka sjellë sovranitetin e Kosovës në diskut [...]
Babai i Vjosa Osmanit pas akuzave të Thaçit: Janë shpifje, me këtë çështje do të merret gjyqësori

Babai i Vjosa Osmanit pas akuzave të Thaçit: Janë shpifje, me këtë çështje do të merret gjyqësori

Pas akuzave të Presidentit Thaçi se babai i Vjosa Osmanit i ka shërbyer Serbisë, ka ardhur reagimi i këtij të fundit.Ai i ka quajtur shpifje deklarata [...]
Njihuni me “urën në qiell” në Kinë, shtrihet në tetë ndërtesa

Njihuni me “urën në qiell” në Kinë, shtrihet në tetë ndërtesa

Është e lehtë ta kuptosh pse “Kristali” është një nga atraksionet më interesante në Kinë.Objekti magjepsës është i projektuar nga Moshe Safdie, dhe nj [...]
Haradinaj ‘relakson’ raportet me Thaçin, thotë se ka disa gjëra që na bashkojnë me Presidentin

Haradinaj ‘relakson’ raportet me Thaçin, thotë se ka disa gjëra që na bashkojnë me Presidentin

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj ka folur sot për raportet e tij me presidentin, Hashim Thaçi.Ish-kryeministri që sa mbante këtë post kishe mar [...]
Isa Mustafa tregon a është diskutuar në LDK përjashtimi i Vjosa Osmanit

Isa Mustafa tregon a është diskutuar në LDK përjashtimi i Vjosa Osmanit

Kreu i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa e ka mohuar se në partinë në të cilën ai udhëheq është diskutuar shkarkimi i Vjosa Osmanit.Mustafa [...]
Reagon Rrjeti i Grave të Kosovës: Të ndalen sulmet ndaj Vjosa Osmanit!

Reagon Rrjeti i Grave të Kosovës: Të ndalen sulmet ndaj Vjosa Osmanit!

Rrjeti i Grave të Kosovës ka shprehur të jenë të shqetësuar për sulmet e vazhdueshme dhe shpifjet ndaj kryeparlamentares, Vjosa Osmanit.Duke përsë [...]
Ismet Beqiri përsëri deputet në Kuvendin e Kosovës

Ismet Beqiri përsëri deputet në Kuvendin e Kosovës

Ismet Beqiri rikthehet në postin e deputetit në Kuvendin e Kosovës, duke zëvendësuar kështu Arban Abrashin, i cili pranoi postin e ministrit të Infras [...]
Tayna me paraqitje provokuese nga xhirimet e klipit të ri

Tayna me paraqitje provokuese nga xhirimet e klipit të ri

Ka disa javë që Tayna po punon në projektet e reja, shkruan GazetaLajmi. Madje u raportua se këngëtarja ka udhëtuar drejt Zvicrës për të realizua [...]
Një punëtor rrëzohet nga ndërtesa në Prishtinë

Një punëtor rrëzohet nga ndërtesa në Prishtinë

Një punëtor ka marrë lëndime trupore pasi është rrezuar në vendin e punës.Rasti ka ndodhur sot në mensditë në rrugën “Hajdar Dushi” në Prishtinë ku pu [...]
Hoti: Do kërkojmë nga Serbia llogari për të pagjeturit, do të sigurojmë ulësen në OKB!

Hoti: Do kërkojmë nga Serbia llogari për të pagjeturit, do të sigurojmë ulësen në OKB!

Avdullah HotiKryeministri i vendit, Avdullah Hoti, ka thënë se objektivat e Kosovës për dilogun me Serbinë, janë njohja reciproke e cila do të i s [...]
1 158 159 160 161 162 268 1600 / 2675 POSTS