Author: admin

I am a web developer who is working as a freelancer. I am living in Saigon, a crowded city of Vietnam. I am promoting for http://sneeit.com

1 157 158 159 160 161 504 1590 / 5031 POSTS
E turpshme: Hajnat thyejnë shtëpinë e dëshmorit të UÇK-së dhe i marrin të gjitha gjërat

E turpshme: Hajnat thyejnë shtëpinë e dëshmorit të UÇK-së dhe i marrin të gjitha gjërat

Shtëpia e një dëshmori të UÇK-së ka qenë cak i hajnave ditën e djeshme, ku i kanë vjedhur të gjitha gjësendet. Lajmin për këtë e ka bërë të ditur v [...]
‘Nuk pyet njeri a jemi gjallë a jo’, fëmijët janë sëmurë (VIDEO)

‘Nuk pyet njeri a jemi gjallë a jo’, fëmijët janë sëmurë (VIDEO)

Qytetari “Në çadër nuk rrihet sepse është temperaturë e lartë”, kështu rrëfet një nga banorët e Fushë Milotit, i cili jeton në kushte më të vështira [...]
Rezervat e arit të Bankës, arrijnë vlerën më të lartë historike

Rezervat e arit të Bankës, arrijnë vlerën më të lartë historike

Rezervat e arit të Bankës së Shqipërisë arritën në fund të korrikut vlerën rekord të 147 milionë eurove. Statistikat e Bankës Qendrore tregojnë se rez [...]
A kërc ënon pandemia të dalë jashtë kontrollit? Vala e dytë e koronavirusit në Francë po e ringjall “lu ften” e vjetër me Gjermaninë

A kërc ënon pandemia të dalë jashtë kontrollit? Vala e dytë e koronavirusit në Francë po e ringjall “lu ften” e vjetër me Gjermaninë

A kë rcënon pandemia të dalë jashtë kontrollit te fqinji i Gjermanisë në fillim të shkollës? Vala e dytë e Corona-s në Francë po ringjall edhe rivalit [...]
Morena Taraku me këmbë përpjetë dhe pa jelekë buzë pishinës(FOTO)

Morena Taraku me këmbë përpjetë dhe pa jelekë buzë pishinës(FOTO)

Këngëtarja dhe modelja kosovare, Morena Taraku, ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në instagram ku shihet se i ka hequr jelekët. Ajo nuk k [...]
Media gjermane: Erdogan është më i interesuar të fundos anijen greke sesa për gazin

Media gjermane: Erdogan është më i interesuar të fundos anijen greke sesa për gazin

Një përshkallëzim ushtarak midis Greqisë dhe Turqisë kërcënon Mesdheun lindor. Por e vërteta është se Presidenti turk Erdogan nuk është i interesuar k [...]
Infermieri që u dënua për mosmbajtje të maskës, tregon a do e paguaj dënimin

Infermieri që u dënua për mosmbajtje të maskës, tregon a do e paguaj dënimin

Infermieri në Klinikën e Gjinekologjisë, Liburn Dema, është dënuar me 35 euro, për arsye se nuk e kishte vendosur maskën brenda veturës në të cilën is [...]
Prishtinë, futet me maskë e me ar më për të vjedhur, konsumatori i vërsulet dhe e largon nga marketi

Prishtinë, futet me maskë e me ar më për të vjedhur, konsumatori i vërsulet dhe e largon nga marketi

Një rast i çuditshëm i tentim-vjedhjes ka ndodhur sot në një market në Prishtinë. Në një video të kapur nga kamerat e sigurisë të cilën e ka postua [...]
Pritja mori fund, zbulohet më në fund kur do të dalë sezoni i fundit i “La Casa De Papel”

Pritja mori fund, zbulohet më në fund kur do të dalë sezoni i fundit i “La Casa De Papel”

“La Casa De Papel” do të kthehet me sezonin e pestë dhe të fundit në platformën Netflix. Pas pezullimit të xhirimeve si pasojë e pandemisë së coronavi [...]
Richard Grenell bën të ditur cilat tema do diskutohen në Washington

Richard Grenell bën të ditur cilat tema do diskutohen në Washington

Emisari special i presidentit amerikan, Richard Grenell, deklaroi sonte se vetëm çështjet ekonomike do të jenë “në tryezë” në Uashington të enjten, po [...]
1 157 158 159 160 161 504 1590 / 5031 POSTS