Author: admin

I am a web developer who is working as a freelancer. I am living in Saigon, a crowded city of Vietnam. I am promoting for http://sneeit.com

1 156 157 158 159 160 394 1580 / 3935 POSTS
Çfarë i ndodh trupit tuaj po të pini një muaj rresht një gotë ujë esëll

Çfarë i ndodh trupit tuaj po të pini një muaj rresht një gotë ujë esëll

Sekreti i bukurisë së këtyre femrave qëndronte tek kura e mëposhtme, ato pinin çdo ditë me stomakun e tyre esëll nga një gotë ujë. Prandaj për të [...]
“Unë e humba thesarin tim”… Brad Pitt përlot planetin me fjalimin e tij..

“Unë e humba thesarin tim”… Brad Pitt përlot planetin me fjalimin e tij..

Pas divorcit që pasoi 11 vite martesë, aktori Brad Pitt vendosi të jepte një “copëz këshillë” mbi martesën. “Natyrisht, unë nuk jam një ekspert n [...]
Ma tregoi shoqja ime këtë maskë dhe tani nuk kam asnjë rrudhë në fytyrën time..

Ma tregoi shoqja ime këtë maskë dhe tani nuk kam asnjë rrudhë në fytyrën time..

Në këtë artikull, ne do t’ ju paraqesim 3 maska që do t’ju ndihmojnë të luftoni rrudhat dhe njollat në fytyrën tuaj në një kohë shumë të shkurtër! [...]
Transferimi i “Grupit të Kumanovës” në burgjet e Kosovë është i mundur

Transferimi i “Grupit të Kumanovës” në burgjet e Kosovë është i mundur

Vetëm disa ditë pasi ministri kosovar i Drejtësisë, Selim Selimi, tha se pjestarët e “Grupit të Kumanovës” mund të ekstradohet në Kosovë për vuajtjen [...]
Gastronomët protestojnë para Qeverisë: Me vendimet e juaja na keni vënë ne çelësin

Gastronomët protestojnë para Qeverisë: Me vendimet e juaja na keni vënë ne çelësin

Gastronomët kanë protestuar para Qeverisë së Kosovës, në shenjë pakënaqësie për kufizimin e orarit të punës.Ata shpalosën kërkesat e tyre, ndërsa kërk [...]
Zemaj shkarkon edhe Milazim Gjocajn, emëron sekretar të ri të MSH-së njeriun e afërt me LDK-në

Zemaj shkarkon edhe Milazim Gjocajn, emëron sekretar të ri të MSH-së njeriun e afërt me LDK-në

Ministri i Shëndetësisë Armend Zemaj e ka shkarkuar Sekretarin Milazim Gjocaj, të cilin e emëroi vet me 10 korrik pasi e shkarkoi Naim Bardiqin. Në [...]
Qeveria kërkesë zyrtare kompanisë Apple, i kërkon t’i njohë kufijtë e Kosovës

Qeveria kërkesë zyrtare kompanisë Apple, i kërkon t’i njohë kufijtë e Kosovës

Ministrja e Punëve të Jashtme të Kosovës, Meliza Haradinaj-Stublla, përmes një letre i është drejtuar drejtorit ekzekutiv të Apple, Tim Cook, duke kër [...]
Hoti: Rruga nacionale Prishtinë-Mitrovicë do të bëhet aks ndërkombëtar

Hoti: Rruga nacionale Prishtinë-Mitrovicë do të bëhet aks ndërkombëtar

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, bashkë me ministrin e Infrastrukturës, Arban Abrashin, e kanë vizituar rrugën nacionale Prishtinë-Mitrovicë, pë [...]
Thaçi takon Hysenin: Në Bruksel do të dialogohet vetëm për njohjen ndërshtetërore

Thaçi takon Hysenin: Në Bruksel do të dialogohet vetëm për njohjen ndërshtetërore

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, sot e ka pritur Koordinatorin Shtetëror për Dialogun ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, Skënder Hysenin. [...]
LAJMI I FUNDIT: Vd.es edhe një qytetar nga COVID 19

LAJMI I FUNDIT: Vd.es edhe një qytetar nga COVID 19

Edhe një person ka vde.kur si pasojë e koronavirusit në Kosovë.Këtë e konfirmoi Drejtoresha e Shëndetësisë në Suharekë, Besa Kuqi. Postimi i plotë: [...]
1 156 157 158 159 160 394 1580 / 3935 POSTS