Author: admin

I am a web developer who is working as a freelancer. I am living in Saigon, a crowded city of Vietnam. I am promoting for http://sneeit.com

1 155 156 157 158 159 268 1570 / 2675 POSTS
Agim Veliu ia beson një post të rëndësishëm Bajram Gecajt

Agim Veliu ia beson një post të rëndësishëm Bajram Gecajt

Ministri i Punëve të Brendshme, Agim Veliu është në përfundim të kompletimit të kabinetit të tij. Veliu ka vendosur si shef të kabinetit, Bajram [...]
A do pinte kafe së pari me Albin Kurtin apo Hashim Thaçin? Ja përgjigjja e analistit Imer Mushkolaj

A do pinte kafe së pari me Albin Kurtin apo Hashim Thaçin? Ja përgjigjja e analistit Imer Mushkolaj

Në emisionin ‘Naten‘ të Famir Spahiu, kësaj radhe i ftuar ishte analisti Imer Mushkolaj. Për dallim nga herët e kaluara që ka qenë i ftuar për  deb [...]
Historia e njeriut më të mençur ndonjëherë për të cilin nuk keni dëgjuar më parë!

Historia e njeriut më të mençur ndonjëherë për të cilin nuk keni dëgjuar më parë!

Albert Einstein kishte një IQ të vlerësuar prej 160, IQ i vlerësuar i Issac Newton është 190, dhe IQ i Mark Zuckerburg është 152, përcjellë Gazetala [...]
Vjen lajmi i shumëpritur: ​BE hap kufijtë për qytetarët e Ballkanit Perëndimor nga 1 korriku

Vjen lajmi i shumëpritur: ​BE hap kufijtë për qytetarët e Ballkanit Perëndimor nga 1 korriku

Komisioni Evropian rekomandoi sot heqjen e kontrolleve kufitare brenda zonës së Shengenit deri më 15 qershor, hapjen e kufijve të jashtëm për vend [...]
Vëllezërit Hoti: Njëri hoxhë e tjetri Kryeministër

Vëllezërit Hoti: Njëri hoxhë e tjetri Kryeministër

Bajram Hoti është vëllau i Kryeministrit të Kosovës Avdullah Hoti.Për dallim nga vëllau i tij politikan Bajrami i shërben me qejf dhe vullnet fesë [...]
Shtetet e Kuintit kanë bërë thirrje për politikanët kosovarë që të lënë anash gjuhen fyese dhe kërcënuese.

Shtetet e Kuintit kanë bërë thirrje për politikanët kosovarë që të lënë anash gjuhen fyese dhe kërcënuese.

Në një deklaratë të përbashkët, shtetet e fuqishme thonë se forma e shprehjes së politikanëve kosovarë është e papranueshme dhe se qytetarët e Kosovë [...]
Ish asistenti i Thacit: “10 mijë aktivistë të VV-së u financuan me nga 180 euro, u keqpërdorën 10 milionë euro”

Ish asistenti i Thacit: “10 mijë aktivistë të VV-së u financuan me nga 180 euro, u keqpërdorën 10 milionë euro”

Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Abelard Tahiri ka deklaruar se 10 mijë aktivistë të Lëvizjes Vetëvendosje u financuan me nga 180 euro nga pako e Qever [...]
Ilir Murtezaj-drejtor i ATK-së: 4.5 milion euro më shumë të hyra për muajin maj 2020,

Ilir Murtezaj-drejtor i ATK-së: 4.5 milion euro më shumë të hyra për muajin maj 2020,

Drejtori i Administratës Tatimore të Kosovës Ilir Murtezaj, në një intervistë dhënë në Televizionin Dukagjini ka thënë se jemi kthyer fuqishem dhe ke [...]
Kurti bën homazhe tek varri i aktivistit të VV-së, Arbënor Dehari

Kurti bën homazhe tek varri i aktivistit të VV-së, Arbënor Dehari

Ditën e sotme kryetari i VV-së Albin kurti ka bërë homazhe tek varri i Arbnor Deharit në 6-vjetorin e ndarjes nga jeta.“Sot Arbënori do të kishte [...]
Hoti: Do t’i analizojmë shkarkimet e Qeverisë Kurti

Hoti: Do t’i analizojmë shkarkimet e Qeverisë Kurti

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti ka mirëpritur rolin aktiv të Shteteve të Bashkuara dhe Bashkimit Evropian në negociatat me Serbinë, duke thë [...]
1 155 156 157 158 159 268 1570 / 2675 POSTS