Author: admin

I am a web developer who is working as a freelancer. I am living in Saigon, a crowded city of Vietnam. I am promoting for http://sneeit.com

1 155 156 157 158 159 504 1570 / 5037 POSTS
Në cilën moshë mori puthjen e parë këngëtarja Dua Lipa?, e tregon vet ajo

Në cilën moshë mori puthjen e parë këngëtarja Dua Lipa?, e tregon vet ajo

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, së fundi ka realizuar intervistën ku edhe ka folur për jetën personale. Duke u përgjigjur shkurt n [...]
Keni në plan të udhëtoni drejt Gjermanisë? Ambasada jep njoftim të rëndësishëm

Keni në plan të udhëtoni drejt Gjermanisë? Ambasada jep njoftim të rëndësishëm

Ambasada Gjermane në Tiranë ka bërë një njoftim të rëndësishëm ku lajmëron se të gjithë udhëtarët nga Shqipëria drejt Gjermanisë e kanë të detyrueshme [...]
Bebe Rexha me foto si asnjëherë më parë(+18)

Bebe Rexha me foto si asnjëherë më parë(+18)

Bebe Rexha është një emër që komentohet mjaft shpesh nga mediat rozë edhe për paraqitjet e saj jashtë skenës muzikore. Pak ditë më parë këngëtarja [...]
Beteja ligjore e Burdushit për kthimin e pasurisë, Kushtetuesja i kthen pergjigjëje

Beteja ligjore e Burdushit për kthimin e pasurisë, Kushtetuesja i kthen pergjigjëje

Hysri Peçani i cili njihet në opinion edhe si “Burdushi” ka marrë përgjigje negative nga Gjykata Kushtetuese pas ankesës që ka bërë rreth vendimit të [...]
Modelja e famshme nuk fsheh asgjë, pozon në fustan të tejdukshëm

Modelja e famshme nuk fsheh asgjë, pozon në fustan të tejdukshëm

Modelja Khloe Kardashian i ka ‘shpërblyer’ fansat e saj duke postuar në Instagram disa fotografi tepër “të nxehta”. Ajo pak ditë më parë pozoi fotogr [...]
Miliarderja ekspozon të pasmet seksi në Malibu

Miliarderja ekspozon të pasmet seksi në Malibu

Kylie Jenner mori vëmendje me veshjen e saj në një dalje publike në Malibu. Të shtunën bashkë me motrën e saj, Kendall dhe shoqerinë morën vëmendje, [...]
Gazetarja raportonte live, fëmija pas saj i shkrin të gjithë së qeshuri(VIDEO)

Gazetarja raportonte live, fëmija pas saj i shkrin të gjithë së qeshuri(VIDEO)

Një video në Britaninë e Madhe, është bërë virale për shkak të përmbajtjes së saj. I mituri ka marrë të gjithë vëmendjen gjatë një kronike, ku gaze [...]
Ndodh edhe kjo, derri i kap laptopin, burri i zhveshur e ndjek në	park

Ndodh edhe kjo, derri i kap laptopin, burri i zhveshur e ndjek në park

Një burrë gjerman ka vrapuar la kuriq, pasi një derr i ka vje dhur laptopin. Laptopi ishte i vendosur në një qese të verdhë,dhe derri e ka marrë dh [...]
Oriola marashi fotografohet e tëra nudo(+18)

Oriola marashi fotografohet e tëra nudo(+18)

Oriola Marashi ka treguar edhe njëherë pse konsiderohet si një nga femrat më seksi në trojet shqiptare. Modelja është duke shijuar disa ditë pushimi [...]
Kjo është modelja më e guximshme shqiptare – zhvishet e tëra para aparatit(FOTO)

Kjo është modelja më e guximshme shqiptare – zhvishet e tëra para aparatit(FOTO)

Kosova e Shqipëria kanë prodhuar shumë modele kohëve të fundit, por jo të gjitha kanë pasur guximin që të zhvishen para fotoaparatit Por, nëse në Kos [...]
1 155 156 157 158 159 504 1570 / 5037 POSTS