Author: admin

I am a web developer who is working as a freelancer. I am living in Saigon, a crowded city of Vietnam. I am promoting for http://sneeit.com

1 154 155 156 157 158 268 1560 / 2675 POSTS
Raka: Numri i rasteve të reja menaxhohet pa problem

Raka: Numri i rasteve të reja menaxhohet pa problem

Mikrobiologu Lul Raka. në emisionin DPT te Fidani, ka thënë se numri i rasteve të reja që po konfirmohen nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publi [...]
“Lajmërohet” Pal Lekaj: Thotë se autostrada e Dukagjinit do të realizohet

“Lajmërohet” Pal Lekaj: Thotë se autostrada e Dukagjinit do të realizohet

Deputeti nga partia Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, Pal Lekaj, ka thënë se autostrada e Dukagjinit, projekt ky që është iniciuar gjatë kohës sa ka [...]
Adelina Berisha uron nënën për ditëlindje, publikon fotografi nga festa

Adelina Berisha uron nënën për ditëlindje, publikon fotografi nga festa

Nëna e këngëtares, Adelina Berisha sot feston ditëlindjen.Me imazhe të publikuara nga festa, këngëtarja shkroi disa fjalë në Instagram, shkruan portal [...]
Konjufca: Kjo qeveri u bë nga Thaçi dhe Mustafa, Hoti i parëndësishëm!

Konjufca: Kjo qeveri u bë nga Thaçi dhe Mustafa, Hoti i parëndësishëm!

Glauk KonjufcaIsh-ministri i Punëve të Jashtme, Glauk Konjufca thotë se kërkesa e tyre për zgjedhje është një ndër kërkesat më demokratike, teksa [...]
Thaçi: Do të largohem plotësisht nga politika, dikush do të gëzohet

Thaçi: Do të largohem plotësisht nga politika, dikush do të gëzohet

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se nuk do të kandidoj përsëri për president.Ai tha se nuk do t’i kthehet rrugës që ka kaluar në momentin [...]
Thaçi: Nuk kam thënë kurrë që babai i Vjosa Osmanit i ka shërbyer ushtrisë serbe!

Thaçi: Nuk kam thënë kurrë që babai i Vjosa Osmanit i ka shërbyer ushtrisë serbe!

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se ai asnjëherë nuk ka deklaruar se babi i Vjosa Osmanit i ka shërbyer ushtrisë serbe. Ai tutje th [...]
Pohon Osmani: Nuk jam ftuar në takimet e LDK-së që nga fillimi i marsit

Pohon Osmani: Nuk jam ftuar në takimet e LDK-së që nga fillimi i marsit

Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, njëherësh nënkryetare e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Vjosa Osmani, ka deklaruar se partia e saj nuk po e fton atë [...]
Osmani: Nëse i ndodh diçka familjes time, dihet kush është përgjegjës

Osmani: Nëse i ndodh diçka familjes time, dihet kush është përgjegjës

Kryeparlamentarja, Vjosa Osmani, në emisionin “Jeta në Kosovë” ka thënë se akuzat e presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, karshi babait të saj, i ngja [...]
Hoti: Do të angazhojë të gjithë resorët shtetërorë për t’i futur mbi 1 miliard euro në ekonominë e Kosovës!

Hoti: Do të angazhojë të gjithë resorët shtetërorë për t’i futur mbi 1 miliard euro në ekonominë e Kosovës!

Kryeminstri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka thënë se me miratimin e vendimit për “Tejkalim të rregullave fiskale” nga Kuvendi i Kosovës, Qeveria sot kemi [...]
Limaj: S’ka ndarje, as shkëmbim të territoreve

Limaj: S’ka ndarje, as shkëmbim të territoreve

Nisma Socialdemokrate ka mbajtur mbledhjen e saj me anëtarët e Kryesisë dhe kryetarët e degëve.Kryetari i këtij subjekti, Fatmir Limaj, ka f [...]
1 154 155 156 157 158 268 1560 / 2675 POSTS