Author: admin

I am a web developer who is working as a freelancer. I am living in Saigon, a crowded city of Vietnam. I am promoting for http://sneeit.com

1 1,088 1,089 1,090 1,091 1,092 1,114 10900 / 11131 POSTS
E PAPRITUR: Ja çka do të ndodh me Gurbetqarët që do të vijnë në Kosovë!

E PAPRITUR: Ja çka do të ndodh me Gurbetqarët që do të vijnë në Kosovë!

Ata që do të vijnë nga jashtë në Kosovë, nuk do të mbyllen për 14 ditë në karantinën e Qendrës së Studentëve në Prishtinë. Tash e tutje, ata do të qën [...]
Lajmi i Fundit – URIME, nga neser hapen qendrat tregtare

Lajmi i Fundit – URIME, nga neser hapen qendrat tregtare

Nga e hëna pritet që vetëm 6 qytete të jenë ende nën kategorinë e zonave të kuqe, teksa 16 zona të tjera do të konsiderohen të ‘gjelbra’, duke nënkupt [...]
Aeroporti ”Adem Jashari” njofton se janë anuluar të gjitha fluturimet e datës 13 maj

Aeroporti ”Adem Jashari” njofton se janë anuluar të gjitha fluturimet e datës 13 maj

Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës, ka njoftuar pasagjerët se të gjitha fluturimet e datës 13 maj janë anuluar. Lidhur me këtë vendim dhe për info [...]
Haradinaj: Pako e qeverisë e pamjaftueshme, të hapet ekonomia

Haradinaj: Pako e qeverisë e pamjaftueshme, të hapet ekonomia

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradianj, ka thënë se se gastronomia, si një nga sektorët që po i bartë pasojat më të rënda të izolimit, duhet të gëzojë mb [...]
Velipoja në pritje të kosovarëve, këto janë detajet në lidhje me çmimet

Velipoja në pritje të kosovarëve, këto janë detajet në lidhje me çmimet

Teksa kulmi i sezonit të plazhit po afrohet operatorët e shërbimit ende janë të paqartë mbi mbarëvajtjen e sezonit këtë vit. Ministria e Turizmit n [...]
Dhu.nohet një grua në Mitrovicë

Dhu.nohet një grua në Mitrovicë

Policia e Kosovës ka njoftuar se një dhun.im ka ndodhur mëngjesin e djeshëm në pjesën jugore të Mitrovicës. Sipas njoftimit, policia në ora 05:00 t [...]
Serbët akuzojnë Vuçiqin për tradhti: Kosova do të fitojë pavarësinë në të gjithë territorin

Serbët akuzojnë Vuçiqin për tradhti: Kosova do të fitojë pavarësinë në të gjithë territorin

Pasi u tërhoq para Kuvendit dhe u rr.ah nga deputetët, ai u përpoq për një inkursion të dhuns.hëm në Presidencë, drejtuesit e Aleancës për Serbinë e a [...]
Temperaturat këtë javë arrijnë deri në 27 gradë

Temperaturat këtë javë arrijnë deri në 27 gradë

Në vendin tonë këtë javë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. “Në fushat termike parashihet rritje të lehta në të dy vlerat ekstre [...]
Kosovari përfundon i lënduar pas goditjes nga një grup personash në Veri

Kosovari përfundon i lënduar pas goditjes nga një grup personash në Veri

Një su.lm verbal në Veri të Mitrovicës, ka rezultuar me një kosovar të lënd.uar. Siç shkruan në raportin e Policisë së Kosovës, derisa ishin duke l [...]
Edhe kabineti i Kurtit në vetizolim

Edhe kabineti i Kurtit në vetizolim

Kryeministri në detyrë, Albin Kurti, është vetizoluar pasi që ka pasur kontakt me një zyrtar të Ministrisë së Integrimeve Evropiane që dyshohet të jet [...]
1 1,088 1,089 1,090 1,091 1,092 1,114 10900 / 11131 POSTS