Author: admin

I am a web developer who is working as a freelancer. I am living in Saigon, a crowded city of Vietnam. I am promoting for http://sneeit.com

1 2 3 613 10 / 6126 POSTS
Rreth 100 balena n gordhin pasi mbesin në breg te detit në Zelandën e Re

Rreth 100 balena n gordhin pasi mbesin në breg te detit në Zelandën e Re

Afro 100 balena dhe delfinë kanë n gordhur pasi mbetën të ngujuara në breg të detit në Ishujt Chatham të Zelandës së Re, thanë zyrtarët të mërkurën. [...]
Dëshmia e rrallë e Flora Dishnicës, sekretare e Enver Hoxhës, për v rasjen e Mustafa Gjinishit

Dëshmia e rrallë e Flora Dishnicës, sekretare e Enver Hoxhës, për v rasjen e Mustafa Gjinishit

Publikohen dëshmitë e rralla dhe të panjohura të znj. Flora Sata Dishnica ish-sekretare e Enver Hoxhës pranë Shtabit të Përgjithshëm të Ushtrisë Nacio [...]
BE bëhet gati “ti japë fund” covid-19, merret hapi i menjëhershëm duke nisur nga dita e nesërme

BE bëhet gati “ti japë fund” covid-19, merret hapi i menjëhershëm duke nisur nga dita e nesërme

Presidentja e Komisionit Europian, Ursula von der Leyen ka deklaruar se nesër pritet që BE të zyrtarizojë kontratën me kompaninë farmaceutike “Moderna [...]
Vala e dytë/ Ky shtet i rëndësishëm europian, rikthen orën policore për qytetarët

Vala e dytë/ Ky shtet i rëndësishëm europian, rikthen orën policore për qytetarët

Qeveria spanjolle po planifikon të kufizojë tubimet për festën e Krishtlindjeve dhe për Vitin e Ri deri në gjashtë persona si dhe të implementojë orën [...]
Ky është djali i deputetit Haxhi Shala i cili emërohet Konsull i Përgjithshëm në Pragë

Ky është djali i deputetit Haxhi Shala i cili emërohet Konsull i Përgjithshëm në Pragë

Është zbardhur pazari i mesnatës së 3 qershorit mes presidentit Thaçi, kryetarit të Aleancës, Ramush Haradinaj dhe deputeti Haxhi Shala, pas të cilit [...]
Momenti rrënqethës kur mjeku heq 20 krimba të gjallë nga qepalla e njeriut

Momenti rrënqethës kur mjeku heq 20 krimba të gjallë nga qepalla e njeriut

Burri 60-vjeçar tha se ndjeu një ndjesi në sytë e tij disa muaj më parë, por e la atë pa mbikëqyrje derisa një mjek gjeti të paktën 20 krimba të gjall [...]
E rëndë në autostradë/ Shoferi i makinës tenton që të verbojë me lazer shoferin e kamionit (Video)

E rëndë në autostradë/ Shoferi i makinës tenton që të verbojë me lazer shoferin e kamionit (Video)

Çm enduri në autostradë në Spanjë, ku një shofer kamioni u verbua disa herë me një lazer nga një automjet që ecte para tij. Falë videos së regjistr [...]
Bill Gates ngre alarmin: Duhet që të shqetësohemi për 6 muajt e ardhshëm!

Bill Gates ngre alarmin: Duhet që të shqetësohemi për 6 muajt e ardhshëm!

Themeluesi i Microsoft Bill Gates është një nga zërat më të dëgjuar që nga fillimi i pandemisë. Në një intervistë për CNN, ai ishte optimist për një v [...]
Jeta Xharra i thotë Shpend Ahmetit: Nuk të kam mbajt 9-muaj në bark

Jeta Xharra i thotë Shpend Ahmetit: Nuk të kam mbajt 9-muaj në bark

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti ka munguar në debatet e emisionit Jeta në Kosovë. Lidhur me këtë gjë ka reaguar edhe Jeta Xharra. [...]
“Las Vegasi i Kosovës”, shpërthejnë talljet në rrjete sociale me dritat në sheshin e Podujevës

“Las Vegasi i Kosovës”, shpërthejnë talljet në rrjete sociale me dritat në sheshin e Podujevës

Përfundimi i projektit të bulevardit në Podujevë dhe përurimi i tij kanë bërë bujë të madhe në Kosovë. Qytetarët po tallen me Komunën e Podujevës, ku [...]
1 2 3 613 10 / 6126 POSTS