Arta Nitaj shumë provokuese në fotografitë e fundit: Shfaq linjat bombastike

HomeShowbiz

Arta Nitaj shumë provokuese në fotografitë e fundit: Shfaq linjat bombastike

Arta Nitaj ka marrë të gjithë vëmendjen.

Aktorja e njohur shqiptare, Arta Nitaj, para pak minutash ka ‘goditur’ keq me një postim në Instagram.
E veshur me bikini tanga, ajo ka marrë poza tejet provokuese dhe po ashtu mori edhe gjithë vëmendjen e ndjekësve.

Modelja ka marrë poza tejet provokuese ndërsa nuk e ka lënë postimin pa mbishkrim. Ajo u sigurua që ndjekësit ti shohin të gjitha fotografitë.

“Rrëshqitni për një buzëqeshje”, ka shkruar Arta..

https://www.instagram.com/p/CEpWJ33gzil/?utm_source=ig_embed

bashkohu ne grupin tone ne facebook.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0