Arta Nitaj rrëmben vëmendjen me pozën e radhës

HomeShowbiz

Arta Nitaj rrëmben vëmendjen me pozën e radhës

Arta Nitaj, ka ekspozuar linjat e bukura trupore me imazhin e publikuar.Në Instagram, ka postuar foton veshur me veshje të shkurt, ka marrë vëmendje, shkruan portali Gazetalajmi.
Flokët e gjata i ka lëshuar, teksa mban syze në sy, ajo ka zgjedhur të pozojë në një ambient të jashtëm.

Aktorja, mori komente të shumta pozitive nga fansat dhe ndjekësit.

View this post on Instagram

@streetstylejeans ❤️

A post shared by Arta Nitaj ‎ارتا (@artaanitaj) on

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0