Arta Elezaj godet me pozë tërheqëse në bikini

HomeShowbiz

Arta Elezaj godet me pozë tërheqëse në bikini

Modelja Arta Elezaj ka qenë shumë aktive gjatë këtyre ditëve me postime në rrjetet sociale.

Biondja, e cila numëron 194 mijë ndjekës në Instagram, vazhdon të sjellë imazhe e video të ndryshme nga pushimet e saj.

Këtë herë, ajo ka publikuar një fotografi në bikini përmes së cilës ka marrë vëmendje me linjat e bujshme trupore.

https://www.instagram.com/p/CCZC7Q_D2I2/?utm_source=ig_embed

Aktorja nga Klina duket në formë të mrekullueshme dhe kjo nuk është hera e parë që vjen e tillë.

Komplimentet krahas imazhit nuk munguan as nga miqtë, kolegët dhe fansat që mban në këtë rrjet të popullarizuar.

Bukuroshja, e cila festoi ditëlindjen para pak javësh, vazhdon të komentohet për paraqitjet provokuese.

Ajo u bë e njohur nga seriali “O sa mirë” dhe ka kohë që nuk e kemi parë të angazhuar në ekran. /Telegrafi/

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0