Arjan Konomi thotë se Albin Kurti i shpëtoi jetën: Rrëfehet mes lotësh

HomePolitike

Arjan Konomi thotë se Albin Kurti i shpëtoi jetën: Rrëfehet mes lotësh

Arjan Konomi, opinionisti i emisionit më të ndjekur në Shqipëri, “Përputhen” ishte mysafir këtë të diel në emisionin shumë të shikuar në Kosovë, Kojshia Show.

Ai në këtë emision rrëfeu për kohën e lu ftës në Kosovë sa kishte punuar si gazetar për mediat italiane dhe se kishte bërë shkrimin e parë në një media ndërkombëtare për UÇK-në.

Ai tregon me lot në sy kur kishte pasur një inc ident dhe se si Albin Kurti ia kishte shpëtuar jetën.

Për më shumë detaje se si kishte ndodhur ngjarja, shikone në minutën e 45:00 të emisionit.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0