Arbër Zeneli shënon golin më të bukur në karrierë, por edhe të sezonit

HomeAktualitet

Arbër Zeneli shënon golin më të bukur në karrierë, por edhe të sezonit

Arber Zeneli është rikthyer furishëm nga lëndimi që e ka lënë jashtë pothuajse gjithë muajin nëntor.

Në ndeshjen që Reims po e zhvillon në udhëtim te Brest, ai ka shënuar një gol shumë, shumë të bukur.

Zeneli shënoi nga korneri për të barazuar gjithçka në minutën e 65’, për rezultatin momental 1-1 dhe për t’i dhënë shpresa të tijve për diçka më shumë në këtë takim.

Ky mesiguri se është goli më i bukur në karrierë për Zenelin, ndoshta edhe me i miri i sezonit në Francë tani për tani, raporton Gazeta Express.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0