Anëtari i PSD-së për Vjosa Osmanin: Presidente e aksham pazarit

HomeAktualitet

Anëtari i PSD-së për Vjosa Osmanin: Presidente e aksham pazarit

Anëtari i PSD-së, Nol Nushi, ka reaguar ndaj presidentes Vjosa Osmani, e cila mbrëmë pasi u zgjodh presidente, ka cituar një thënie të nënës së Jusuf Gërvallës.

E këtë veprim të presidentes, Nushi e ka cilësuar si të gerditshme.

Statusi i plotë i tij pa ndërhyrje :

Vjosa Osmani, ne statusin e saj ku gezohet qe e ka marre postin e presidentes, e paska citu thenien e nenens se Jusuf Gervalles.

E gerrditshme. Permes fjaleve te nenes se heroit, po mundohet me e perligje shitblerjen dhe pazaret me deputete qe u bene per me i siguru votat per vete.

Vjosa, presidente e aksham pazarit.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0