Analisti: ‘Vetëm shalli po i mungon Hotit’…

HomeAktualitet

Analisti: ‘Vetëm shalli po i mungon Hotit’…

Avdullah Hoti dhe Ibrahim Rugova, filozofi dhe njohësi i cështjeve politike, Blerim Latifi ka shkruar në facebook se kryeministri Hoti po ua con mallin e Rugovës ndërkombëtarëve.

Shkrimi i tij në facebook:

”I urtë, i qetë, zanin e ulët, joepik, pa staturë azgani, i dëgjueshëm dhe i parashikueshëm”.

”kryeministri Hoti po ua con mallin e Rugovës ndërkombëtarëve: ”I urtë, i qetë, zanin e ulët, joepik, pa staturë azgani, i dëgjueshëm dhe i parashikueshëm! Vec shalli i Rugovës po i mungon. Dhe qeshja e tij karakteristike”. ka shkruar Latifi përcjell Gazeta Lajmi.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0