Ambasadori amerikan në Beograd: Serbia duhet t’i…

HomeAktualitet

Ambasadori amerikan në Beograd: Serbia duhet t’i…

Ambasadori amerikan në Beograd, Anthony Godfrey ka thënë se Serbia duhet t’i ndjekë kri minelët përgjegjës për për kr imet e lu ftës, raporton Gazeta Express.

Godfrey ka shkruar në Twitter se në mënyrë që drejtësia të vihet në vend Serbia duhet t’i ndjekë kr iminelët e lu ftës.

“Në mënyrë që drejtësia të vihet në shërbim të viktimave dhe të ndërprejë përshtypjen në rritje të mosndëshkimit për autorët në vend dhe rajon, Serbia duhet të ndjekë penalisht ata që janë përgjegjës për kri met e lu ftës”, ka shkruar ambasadori amerikan./Express/

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0