Albin Kurti kapet në aeroport!

HomeAktualitet

Albin Kurti kapet në aeroport!

Ish-kryeministri i Kosovës Albin Kurti, duket se po i respekton rregullat kundër Koronavirusit duke vënë maskën në hapësirat e aeroportit ndërkombëtar Adem Jashari.

Në një fotografi që po qarkullon në rrjetet sociale, ai shihet në aeroport, duke bartur maskë dhe duke respektuar distancën sociale, përcjell Bota sot.

Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, jo rrallë është komentuar për jetën modeste që bën dhe këtë e dëshmon edhe kjo fotografi. Pa roje e pa shumë njerëz afër, Kurti jep shembullin e një politikani./BS

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0