Albana Osmani po shkruan një libër, pretendon se do të jetë “best seller”

HomeShowbiz

Albana Osmani po shkruan një libër, pretendon se do të jetë “best seller”

Albana Osmani po shkruan librin e saj të parë dhe herë pas here sjell detaje rreth tij.

Ndërsa së fundi tregoi më shumë në lidhje me historinë që do trajtojë ky libër, duke zbuluar se do të titullohet “Çika”.

Fantazia e Albanës në libër do të na dërgojë në të ardhmen në vitin 2117-ë.

Sipas moderatores ka libri i saj do të jetë me shumë mundësi një “Best Seller”.

“MEZI PO PRESSSS. Do te jete ne dy gjuhe , shqip dhe anglisht edhe ne version te digitalizuar . Nje histori e jashtëzakonshme mes nje grupi te rinjsh dhe Inteligjencës Artificiale ne nje kohe ku mbi toke ka kaluar viti 2117. Një best seller valle?! #YESYESYES Kjo do vlerësohet nga JU”, ka shkruar Albana në postim.

https://www.instagram.com/p/CDDsRsUFv47/

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0