Akuzat ndaj Vjosa Osmanit, profesori tregon kush dhe pse po duan ta largojnë nga LDK

HomePolitike

Akuzat ndaj Vjosa Osmanit, profesori tregon kush dhe pse po duan ta largojnë nga LDK

LDK gjithmonë thekson se brenda saj lejohet mendimi ndryshe.

Ndërsa nga ana tjetër, kritikat të vazhdueshme po bëhen në adresim të Kryeparlamentares dhe njëherësh nënkryetares së LDK-së, Vjosa Osmanit, nga bashkëpartiakët e saj.

Në lidhje me këtë, profesori Sylejman Mehazi, në një prononcim pët “Gazeta Lajmi”, ka thënë se, ky mendim më së miri po kuptohet me anë të sulmeve të njëpasnjëshme e të vazhdueshme të funksionarëve të LDK-së ndaj bashkëpartiakes Vjosa Osmanit.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0