Aksident i rëndë tek “Rruga B” – goditet motoçiklisti

HomeAktualitet

Aksident i rëndë tek “Rruga B” – goditet motoçiklisti

Një aksident i rëndë trafiku ndodhi pak më parë në ‘Rrugën B’ në Prishtinë.I shtrirë në tokë ka mbetur një motoçiklist, teksa në vendin e ngjarjes tanimë kanë arritur edhe ekipet emergjente, raporton Indeksonline.Aksidenti ndodhi në mes motoçikletës dhe një veture.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0