Aksident i rëndë në qendër të Prishtinës: Vetura futet në të kuqen në semafor dhe goditet nga një tjetër

HomeAktualitet

Aksident i rëndë në qendër të Prishtinës: Vetura futet në të kuqen në semafor dhe goditet nga një tjetër

Aksident i rëndë në qendër të Prishtinës: Vetura futet në të kuqen në semafor dhe goditet nga një tjetër

Një aksident i rëndë ka ndodhur afër Katedrales në Prishtinë.

Sipas dëshmitarëve të rastit, dy vetura janë përplasur mes vete me ç’rast një person është lënduar rëndë dhe ka mbetur i shtrirë në tokë.

Në vendin e ngjarjes thuhet të kenë arritur policia dhe ndihma e shpejtë derisa detaje të tjera nuk dihet.

Në grupin ‘Marakli t’kerreve’ në Facebook është publikuar edhe momenti se kur ka ndodhur aksidenti.

Vetura shihet duke hyrë në të kuqen e semaforit, më pas i shpëton fillimisht një aksidenti, ndërsa në herën e dytë e godet një veturë tjetër.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0