Aksident i rëndë në Malishevë, në vendngjarje policia e zjarrfikësit

HomeAktualitet

Aksident i rëndë në Malishevë, në vendngjarje policia e zjarrfikësit

Një aksident i rëndë në komunën e Malishevës ka ndodhur para pak çastesh.
Rasti ka ndodhur në fshatin Dragobil të Malishevës.
Sipas informacioneve të para në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet policore dhe zjarrëfikësit.
Gazeta Lajmi do ju mbaj të informuar .

Një aksident i rëndë në komunën e Malishevës ka ndodhur para pak çastesh.
Rasti ka ndodhur në fshatin Dragobil të Malishevës.
Sipas informacioneve të para në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet policore dhe zjarrëfikësit.
Gazeta Lajmi do ju mbaj të informuar .

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0