Aksident i rëndë në Komoran, dyshohet për vi.ktima

HomeAktualitet

Aksident i rëndë në Komoran, dyshohet për vi.ktima

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mëngjes në Komoran të Drenasit.

Një veturë ka dalë nga rruga dhe ka goditur një shtyllë elektrike duke e ndarë në dysh atë, shkruan GazetaLajmi.

Vetura ka marrë flakë pas përplasjes derisa dyshohet edhe për vi.ktima.

Në vend të ngjarjes kanë dalë ekipe të Policisë së Kosovës dhe FSK-së.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0