Aksi.dent i rëndë, plag osen 7 persona

HomeAktualitet

Aksi.dent i rëndë, plag osen 7 persona

Një ngjarje e réndë ka ndodhur këtë pasdite në aksin rrugor Shkodër Bogë ku një furgon është pérmbysur pasi ka dalë nga rruga e për pásojë burime paraprake për Faxweb.al raportojnë se janë plágosur 7 persona.

Mësohet se pólicia dhe ambùlanca janë nisur drejt vendit të ngjarjes.
Ende nuk dihen shkáqet dhe rrethanat e aksidentit të réndë si dhe gjendja shéndetësore e të plágosurve./faxweb

Lajmi do të plotësohet pas pak.

Bashkohuni në grupin tonë në facebook Gazeta Lajmi për të shpërndarë informacione.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0