Aksi.dent i rëndë në autostradë, përpl.asen dy makina, humb jetën një nga shoferët

HomeAktualitet

Aksi.dent i rëndë në autostradë, përpl.asen dy makina, humb jetën një nga shoferët

Mëngjesin e sotëm ka ndodhur një aks ident në autostradën Tiranë-Durrës. Mësohet se janë përpl asur dy makinë, një “Audi” me një “Fiat” dhe si pasojë ka humbur jetën një nga shoferët.

Ndërkohë ky aks ident ka shkaktuar trafik në këtë autostradë. Tashmë, aksi rrugor nga Tirana për në Durrës është tejet i ngarkuar dhe qindra makina janë duke pritur në radhë. Ende në vendin e ngjarjes nuk kanë mbërritur forcat e policisë.

bashkohuni ne grupin Gazeta Lajmi ne facebook dhe ndani info mw nw.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0