Aks ident i rëndë mes dy veturave në afërsi të Lipjanit, njëra ik nga vendi i ngjarjes

HomeAktualitet

Aks ident i rëndë mes dy veturave në afërsi të Lipjanit, njëra ik nga vendi i ngjarjes

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në afërsi të Lipjanit, në rrugën 120.Dy vetura janë ndeshur mes veti, ku njëra prej tyre ka ikur nga vendi i aksidentit ndërsa tjetra ka mbetur e shkatërruar skaj rrugës.

Në këtë aksident një person ka pësuar lëndime, ku menjëherë në vendin e ngjarjes ka dalë policia dhe autoambulanca.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0