HomePolitike

Agim Bahtirit nuk ia la shenjë kriza ekonomike, në muajt e pandemisë mori dhuratë një Range Rover

Kryetarit të Komunës së Mitrovicës Agim Bahtiri, siç duket i pëlqejnë mjaftë shumë vetura.Në një lidhje direkte në T7, e cila është realizuar në oborrin e shtëpisë së tij në Gushavc, aty janë parë tri vetura, dy Range Rover, njëri me regjistrim të Kosovës dhe tjetri të Holandës.
Por, afër tyre ishte edhe një Audi.

Gjatë intervistës, kryetari Bahtiri tregoi që njërin Range Rover, e mori dhuratë në muajin mars të këtij viti.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0