Agim Bahtiri e Bedri Hamza takohen tek varrezat e dëshmorëve

HomePolitike

Agim Bahtiri e Bedri Hamza takohen tek varrezat e dëshmorëve

Shënimi i përvjetorit të 13-të i shpalljes së Pavarsisë ka bashkuar edhe figurat e njohura politike në Mitrovicë.

Kryetari i Komunës Agim Bahtiri, njërheri edhe pjesë e VV-së, ka takuar kryetarin e degës së PDK-së Mitrovicë, ndërsa përshendetje e tyre ka qenë e ngrohtë.

Këto dy figura publike përfliten edhe si kandidatë të mundshëm për kryetar të qytetit të minatorëve, në zgjedhjet e ardhshme lokale.

Duket se zgjedhjet e fundit nacionale nuk të kenë ndikuar në ftohje apo acarin të raporteve mes këtyre dy subjekteve në Mitrovicë.

Ndryshe të dy këto figura publike llogariten të kenë raporte të mira dhe miqësore me të gjithë.

https://www.facebook.com/watch/jepize02/

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0