Aeroporti ”Adem Jashari” njofton se janë anuluar të gjitha fluturimet e datës 13 maj

HomeAktualitet

Aeroporti ”Adem Jashari” njofton se janë anuluar të gjitha fluturimet e datës 13 maj

Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës, ka njoftuar pasagjerët se të gjitha fluturimet e datës 13 maj janë anuluar.

Lidhur me këtë vendim dhe për informacione të tjera, udhëtarëve iu kërkohet të kontaktojnë me kompanitë ajrore në të cilat kishin të rezervuara aviobiletën.

”Prishtina International Airport ”Adem Jashari”..

”NJOFTIM!

Të dashur udhëtarë,

Ju njoftojmë se fluturimet e datës 13 Maj janë anuluar!

Për më shumë informacion ju lusim të qëndroni në kontakt me kompanitë ajrore!”

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0