A po bastiset shtëpia e Rexhep Selimit? Pamje nga vendi i ngjarjes

HomeAktualitet

A po bastiset shtëpia e Rexhep Selimit? Pamje nga vendi i ngjarjes

Sekretari i OVL-së, Faton Klinaku ka thënë sot se ka informacione se janë duke u bastisur edhe disa lokacione tjera, përfshirë këtu edhe shtëpinë e shefit të grupit parlamentar të LVV’së, Rexhep Selimit, raporton Gazeta Express.

Megjithatë, T7 po qëndron para shtëpisë së Selimit dhe aty nuk janë parë forca të policisë së EULEX’it.

Gazeta Express ka provuar që të kontaktojë me Selimin për të marrë qëndrim për këtë deklaratë të Klinakut, mirëpo, i njejti deri në momentin e publikimit të lajmit ka qenë i paqasshëm./Express/

Sekretari i OVL-së: Po flitet se ka bastisje edhe te shtëpia e Rexhep Selimit

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0