A ka ndarje mes Albin Kurtit dhe Glauk Konjufcës?- Tregon të vërtetën Kryeministri

HomeAktualitet

A ka ndarje mes Albin Kurtit dhe Glauk Konjufcës?- Tregon të vërtetën Kryeministri

Kryeministri në detyrë, Albin Kurti ka njoftuar se raportet me ministrin e Punëve të Jashtëm në detyrë, Glauk Konjufca, nuk kanë ndryshuar aspak.Kurti

Qytetarët që hyjnë në Kosovë, nuk kanë nevojë për vetizolim
Policia dhe QS nisin hetimet për gjërat e humbura të studentëve në konvikte
Donald Trump i jep ultimatum OBSH’së për të ndryshuar sjelljen mbi koronavirusin

Kryeministri në detyrë, Albin Kurti ka njoftuar se raportet me ministrin e Punëve të Jashtëm në detyrë, Glauk Konjufca, nuk kanë ndryshuar aspak.Kurti ka thënë se opozita është e pa aftë për të i kritikuar dhe nuk ka asnjë të vërtet për “sherr” në Vetëvendosje.
“Besoni nuk mund të besoj se duhet të përgjigjem në këtë pyetje, se cilat janë raportet në Vetëvendosje.

Nuk ka asgjë të vërtët, qëllimi është të i gënjejnë popullin pasi që nuk kanë kritika për ne”, tha ai.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0