1 2 3 500 10 / 4999 POSTS
Khabib Nurmagomedov fiton titullin në UFC, shikoni si e la pa ndjenja në oktagon (VIDEO)

Khabib Nurmagomedov fiton titullin në UFC, shikoni si e la pa ndjenja në oktagon (VIDEO)

Khabib Nurmagomedov ka mposhtur Justin Gaethje dhe ka fituar titullin e peshave të lehta në UFC 254. Nurmahomedov ka fituar në përballjen e zhvillu [...]
Prindërit i vendosin emrin e padegjuar vajzës vetem që të përfituar internet falas

Prindërit i vendosin emrin e padegjuar vajzës vetem që të përfituar internet falas

Një çift nga Zvicra i kanë vendosur një emër të çuditshëm vajzës së tyre. Ajo quhet Twifia. Çifti shpjegon se rastësisht panë një reklamë në Facebook [...]
Melania i tërheq dorën me forcë Trumpit (VIDEO)

Melania i tërheq dorën me forcë Trumpit (VIDEO)

Melania Trump eshte bere serish virale për sjelljen e saj publike ndaj Presidentit Donald Trump. Në debatin e fundit presidencial mes Trump dhe Bid [...]
Haradinaj: Po jetësohet njëri nga projektet më të bukur të Deçanit

Haradinaj: Po jetësohet njëri nga projektet më të bukur të Deçanit

Shefi i Grupit Parlamentar të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Daut Haradinaj, ka shikuar nga afër punimet që janë duke u kryer në qytetin e D [...]
KFOR-i dhuron strehimore të përkohshme që ndihmojnë testimin Covid-19

KFOR-i dhuron strehimore të përkohshme që ndihmojnë testimin Covid-19

Misioni i udhëhequr nga NATO në Kosovë dhuroi dy kontejnerë në hapësirat shëndetësore të vendosura në Graçanicë dhe Llapnasellë. Të dy strukturat d [...]
Hoti vazhdon kapjen e institucioneve, me veprime “diktatoriale” e mbush edhe KEK-un me LDK

Hoti vazhdon kapjen e institucioneve, me veprime “diktatoriale” e mbush edhe KEK-un me LDK

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti edhe pse është parë si një politikanë racional, veprimet e tij ngjajnë bukur shumë në mendësinë totalitare. Shka [...]
Kadri Shala i dyshuar për vjedhjen 2 milionëshit, mbajti 2 vite burg për një pla gosje

Kadri Shala i dyshuar për vjedhjen 2 milionëshit, mbajti 2 vite burg për një pla gosje

Ministrja e Financave, Hykmete Bajrami, katër ditë më parë njoftoi se 2.1 milionë euro janë vjedhur nga Thesari i shtetit, shkruan IndeksOnline. Dy [...]
Gazetari i njohur: Haradinaj po ha me dy lugë

Gazetari i njohur: Haradinaj po ha me dy lugë

Gazetari Bajrush Morina është përfshirë në debatin Haradinaj-Hoti për shuarjen e task forcës antikorrupsion në Policinë e Kosovës. Morina ka thënë [...]
Haradinaj vazhdon ta godasë Kryeministrin për shuarjen e “Task Forcës” kundër korrupsionit

Haradinaj vazhdon ta godasë Kryeministrin për shuarjen e “Task Forcës” kundër korrupsionit

Ramush Haradinaj ka nisur të japë edhe leksione juridike Shefit të Qeverisë, Avdullah Hotit, sa i përket zbatimi të Kushtetutës. Lideri i AAK’së ka [...]
Koronavirus, shikoni Wuhan: nga vatër botërore në…(VIDEO)

Koronavirus, shikoni Wuhan: nga vatër botërore në…(VIDEO)

Ilham Mounssif, nëpërmjet videove të ndryshme të publikuara në Instagram, po përshkruan jetën në Wuhan sot, pas emergjencës Coronavirus. Italiania [...]
1 2 3 500 10 / 4999 POSTS