Adelina Tahiri dështon në përdorimin e ‘photoshop’

HomeShowbiz

Adelina Tahiri dështon në përdorimin e ‘photoshop’

Ndjekësit ia vërejnë këngëtares lëshimet në foton e publikuar.

Adelina Tahiri ka filluar pushimet e saj në jugun e Shqipërisë, dhe imazhet në bikini nuk po mungojnë, shkruan GazetaLajmi.

Këngëtarja së fundmi ka publikuar një imazh në të cilin ka dështuar të fsheh provat e fotoshopit, dhe kjo nuk iu iki as ndjekësve të cilët reaguan menjëherë.

Pjesën e krahut dhe të barkut, këngëtarja duket ta ketë modifikuar në mënyrë joprofesionale pasi që vërehet qartë shtrembërimi i derës dhe ollukëve të ujit.

Dhe një nga komentuesit i kishte shkruar “E njerzit a Hala bohen budall me perfect slim ? Kur t bohesh origjinale munohu me shit diqka? Sy Kena bre ncnc Po vrehesh oj mother”.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0