Apeli e dënon Adem Grabovcin

HomeAktualitet

Apeli e dënon Adem Grabovcin

Gjykata e Apelit ka vendosur në çështjen penale kundër Adem Grabovcit dhe të tjerëve. Grabovci është dënuar me dënim unik prej 1 vjet e 2 muaj burgim.

Apeli i ka dënuar lidhur me aferën e njohur “Pronto”, raporton KOHA.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0