42-vjeçarja gëzon në një mënyrë të pazakontë ndarjen nga burri, feston divorcin me daulle (VIDEO)

HomeAktualitet

42-vjeçarja gëzon në një mënyrë të pazakontë ndarjen nga burri, feston divorcin me daulle (VIDEO)

Ashtu siç u martua, festoi edhe divorcin. Çilem Ulkerler, 42 vjeçe nga Adanaja në Turqi pasi përfundoi procesin gjyqësor me bashkëshortin bëri festë në lagje me daulle.

E quan fitore ndarjen pas një procesi dy vjeçar ndaj vendosi që të thirrte daullexhin, mblodhi shoqërinë dhe gëzuan së bashku këtë moment.
Kjo habiti banorë të tjerë të qytetit por edhe vetë daullexhiun i cili thotë se është hera e parë që e thërrasin një festë divorci.
42-vjeçarja është nënë e dy fëmijëve ndërsa ishte e martuar prej 18 vitesh. Dhu na dhe problemet ekonomike thonë se e çuan drejt divorcit.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0