13 të vde kur dhe 225 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

HomeAktualitet

13 të vde kur dhe 225 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se të martën kanë rezultuar pozitivë 225 persona derisa 13 persona kanë vde kur.

201 persona janë shëruar nga virusi.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0