1.5 milionë persona nënshkruajnë peticionin për fshirjen e videove të Mia Khalifas nga interneti

HomeSociale

1.5 milionë persona nënshkruajnë peticionin për fshirjen e videove të Mia Khalifas nga interneti

27-vjeçarja kohët e fundit u bëri thirrje njerëzve që të mos bëhen kurrë pjesë e pornografisë, dhe tha se filmat që ajo bëri para disa vitesh do ta ‘përndiqnin derisa të vdiste’.

Khalifa, e cila ka më shumë se 20 milion ndjekës në Instagram tha se 11 filmat që ajo bëri kur ishte 21 vjeç, ende i kujtohen në mendjen e saj çdo ditë dhe ajo nuk dëshiron që asnjë vajzë tjetër të pësojë të njëjtën gjë transmeton Gazeta Lajmi.

Por fansat e saj javën e kaluar nisën një peticion për të vendosur ‘drejtësinë për Mia-n’./GazetaLajmi.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 2